Zemní vruty

ZEMNÍ VRUTY = IDEÁLNÍ ZÁKLADY PRO DŘEVOSTAVBY

JEDNODUŠE A RYCHLE
K založení stavby zemními vruty stačí přesně zaměřit polohu a zavrtat vruty do země. Během jediného dne máte parcelu připravenou pro stavbu.

LEVNÉ A ŠPIČKOVÉ ŘEŠENÍ
Instalace zemních vrutů je levnější než betonáž. Základy položíte na kvalitním řešení, vyrobeném z odolných materiálů ve špičkovém provedení.

STABILNÍ ŘEŠENÍ VYROVNÁVAJÍCÍ KAŽDÝ TERÉN
Velmi vhodné na členitý terén. Pomocí nastavitelných zemních vrutů vytvoříte rovinu, která se stane stabilním základem každé stavby.
I v kopcovitém terénu můžete vytvořit vodorovnou plochu elegantním a nenáročným způsobem. Zemní vruty se svou délkou přizpůsobí každému místu, vyrovnají rozdíly v terénu a vytvoří rovinu přesně tam, kde si chcete vybudovat třeba prostornou terasu s pergolou.

BEZ VÝKOPŮ A BETONOVÁNÍ
Betonování základů vyžaduje spoustu času a námahy. Při použití zemních vrutů nemusíte kopat do země, svážet hlínu, přimíchávat beton a čekat, až zatvrdne. Zemní vruty můžete zatížit okamžitě. Vyhnete se poničení pozemku těžkou technikou.

UNIKÁTNÍ NASTAVITELNÉ BAJONETOVÉ ŘEŠENÍ
Když potřebujete základy umístit do větší hloubky, nebo chcete pomocí zemních vrutů vyrovnat terén do výšky, použijte bajonetové zemní vruty. Nastavitelná délka zemního vrutu je chytrým řešením. Praktickým bonusem je snadná manipulace s materiálem a vysoká variabilita tohoto řešení.
Přizpůsobte si systém zemních kotev podle svých vlastních potřeb. Bajonetovým spojem snadno nastavte délku vrutu a pokračujte v zavrtávání do požadované hloubky. Ukotvení pergoly, nového zábradlí a dalších staveb bude hračkou i v těžko dostupných místech. A rozhodnete-li se změnit typ osazení, jednoduše vyměníte koncovou patku.

 

INSTALACE

Zemní vruty BAYOS a KRINNER můžete zakoupit u nás na prodejně. Zapůjčujeme také instalační sadu pro montáž svépomocí.

Při složitějších montážích spolupracujeme s realizační firmou chytrezaklady.cz

VRÁCENÍ NEPOUŽITÝCH DÍLŮ
Plánujete instalovat zemní vruty a počítáte množství dílů, které budete k potřebovat? Nemějte obavy, že se přepočítáte. Přebytečné nepoužité díly můžete u svého prodejce vrátit zpět.

0001
IMG 0663
IMG 2643
IMG 4924
IMG 4927
IMG 6298
IMG 8930
IMG 9631
IMG 9639
IMG 9644
IMG 9963
DSC9489